Stalowa wanna wychwytowa (StawaR), z kratą, poj. wychwytowa 216l, dł.x szer.x wys.:1200x1200x285 mm
nr art.: 118031
1 752,00 zł bez VATu
2 154,96 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 6 szt.
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 230
Opis
Przeznaczona do mniejszych pojemników, w których przechowywane są substancje niebezpieczne i grożące środowisku naturalnemu, głównie wodom gruntowym.
- z dopuszczeniem CE i niemieckim atestem ÜHP wg StawaR
- solidna konstrukcja z blachy stalowej o grubości 3 mm, szczelnie spawana, lakierowana proszokowo w kolorze niebieskim RAL5012
- wanna osadzona jest na masywnych nogach metalowych o wysokości 100 mm
- na masywnych nogach metalowych o wysokości 100 mm do bezpiecznej obsługi za pomocą wózka paletowego
- z ocynkowaną kratą stalową o nośności 800 kg/m2
Parametry
| kolor | niebieski RAL5012 ![]() |
| materiał | stal |
| wykonanie | ze stalowym rusztem |
| ciężar | 86 kg |
| objętość wychwytu | 215 l |
| długość całkowita | 1200 mm |
| szerokość całkowita | 1200 mm |
| wysokość całkowita | 285 mm |




