Wózek platformowy ze stali nierdzewnej, wys.x dł. x szer.: 910x820x560 mm
nr art.: 118073
2 135,00 zł bez VATu
2 626,05 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (45 dni)
Opis
- cała konstrukcja spawana z wysokiej jakości stali nierdzewnej klasy AISI304
- wózek wyposażony jest ochraniacze na rogi z tworzywa sztucznego, które chronią konstrukcję przed zderzeniami i ściany przed otarciem
- cztery kółka skrętne o śr. 125 mm z szarym pełnym ogumieniem, dwa kółka z hamulcem.
- wózek wyposażony jest ochraniacze na rogi z tworzywa sztucznego, które chronią konstrukcję przed zderzeniami i ściany przed otarciem
- cztery kółka skrętne o śr. 125 mm z szarym pełnym ogumieniem, dwa kółka z hamulcem.
Parametry
| materiał konstrukcyjny | stal nierdzewna |
| powierzchnia użytkowa dł. x szer. | 720 x 490 mm |
| rozmiar wózków Wielkość modułu w mm dla łatwiejszego porównania | 700 x 500 |
| nośność | 150 kg |
| długość całkowita | 820 mm |
| średnica koła | 125 mm |
| szerokość całkowita | 560 mm |
| wysokość całkowita | 910 mm |
| ilość pięter | 1 szt. |





