Wózek półkowy ze stali nierdzewnej, 3 półki, 2 szuflady w kolorze białym, wys.x dł. x szer.: 1120x760x560 mm
nr art.: 118079
5 599,00 zł bez VATu
6 886,77 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (45 dni)
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 16
Opis
- cała konstrukcja spawana z wysokiej jakości stali nierdzewnej klasy AISI304
- półki z blachy nierdzewnej – nośność 50 kg, szuflady 20 kg, przy równomiernym obciążeniu
- wkładka antyrezonansowa
- cztery kółka skrętne o śr. 125 mm z ogumieniem pełnym szarym, dwa kółka z hamulcem.
Półki mają podwyższone krawędzie, które chronią przed ześlizgnięciem się materiału z wózka.
Część przednia szuflady wykonana jest z płyty ABS (z tworzywa sztucznego), uszczelka z gumy gwarantuje jej doskonałą szczelność.
Uchwyty szuflad ze stali nierdzewnej zakończone nakładkami z tworzywa. Szuflady zamykane na zamek centralny.
Wózek wyposażony jest ochraniacze z tworzywa sztucznego, które chronią konstrukcję przed zderzeniami oraz ściany przed otarciem.
Parametry
| rozmiar wózków Wielkość modułu w mm dla łatwiejszego porównania | 700 x 500 |
| szuflady | biały RAL 9003 |
| nośność | 190 kg |
| nośność półki ważne przy obciążeniu równomiernie rozłożonym po całej powierzchni półki | 50 kg |
| nośność szuflady | 20 kg |
| długość | 760 mm |
| szerokość | 560 mm |
| wysokość całkowita | 1120 mm |
| wysokość szuflady | 120 mm |
| ilość pięter | 5 szt. |
| ilość półek | 3 szt. |
| ilość szuflad | 2 szt. |







