Euro pojemnik ESD, kolor antracyt, 200 x 150 x 120 mm
nr art.: 118161
16,50 zł bez VATu
20,30 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 51 szt.
Opis
Pojemniki Euro ESD wyprodukowane są z tworzywa sztucznego przewodzącego elektryczność, są odpowiednie do bezpiecznego magazynowania i transportu produktów elektronicznych.
Rezystancja powierzchniowa: 103 < 1010 Ohm/cm.
Wytrzymała konstrukcja, modułowy system umożliwia łatwe układanie w stosy (również z pokrywą).
Parametry
| kolor | antracyt ![]() |
| ciężar | 0,37 kg |
| pojemność | 2 l |
| długość wewnętrzna | 170 mm |
| długość zewnętrzna | 200 mm |
| szerokość wewnętrzna | 120 mm |
| szerokość zewnętrzna | 150 mm |
| wysokość wewnętrzna | 105 mm |
| wysokość zewnętrzna | 120 mm |




