Euro pojemnik ESD, kolor antracyt, 300 x 200 x 170 mm
nr art.: 118163
27,20 zł bez VATu
33,46 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 220 szt.
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 175
Opis
Pojemniki Euro ESD wyprodukowane są z tworzywa sztucznego przewodzącego elektryczność, są odpowiednie do bezpiecznego magazynowania i transportu produktów elektronicznych.
Rezystancja powierzchniowa: 103 < 1010 Ohm/cm.
Wytrzymała konstrukcja, modułowy system umożliwia łatwe układanie w stosy (również z pokrywą).
Parametry
| kolor | antracyt ![]() |
| ciężar | 0,66 kg |
| pojemność | 7,6 l |
| długość wewnętrzna | 270 mm |
| długość zewnętrzna | 300 mm |
| szerokość wewnętrzna | 170 mm |
| szerokość zewnętrzna | 200 mm |
| wysokość wewnętrzna | 165 mm |
| wysokość zewnętrzna | 170 mm |




