Euro pojemnik ESD, kolor antracyt, 400 x 300 x 75 mm
nr art.: 118164
27,20 zł bez VATu
33,46 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 39 szt.
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 175
Opis
Pojemniki Euro ESD wyprodukowane są z tworzywa sztucznego przewodzącego elektryczność, są odpowiednie do bezpiecznego magazynowania i transportu produktów elektronicznych.
Rezystancja powierzchniowa: 103 < 1010 Ohm/cm.
Wytrzymała konstrukcja, modułowy system umożliwia łatwe układanie w stosy (również z pokrywą).
Parametry
| kolor | antracyt ![]() |
| ciężar | 0,69 kg |
| pojemność | 6,9 l |
| długość wewnętrzna | 370 mm |
| długość zewnętrzna | 400 mm |
| szerokość wewnętrzna | 270 mm |
| szerokość zewnętrzna | 300 mm |
| wysokość wewnętrzna | 70 mm |
| wysokość zewnętrzna | 75 mm |




