Euro pojemnik ESD, kolor antracyt, 800 x 600 x 320 mm
nr art.: 118179
205,00 zł bez VATu
252,15 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 13 szt.
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 175
Opis
Pojemniki Euro ESD wyprodukowane są z tworzywa sztucznego przewodzącego elektryczność, są odpowiednie do bezpiecznego magazynowania i transportu produktów elektronicznych.
Rezystancja powierzchniowa: 103 < 1010 Ohm/cm.
Wytrzymała konstrukcja, modułowy system umożliwia łatwe układanie w stosy (również z pokrywą).
Parametry
| kolor | antracyt ![]() |
| ciężar | 5,48 kg |
| pojemność | 130 l |
| długość wewnętrzna | 760 mm |
| długość zewnętrzna | 800 mm |
| szerokość wewnętrzna | 560 mm |
| szerokość zewnętrzna | 600 mm |
| wysokość wewnętrzna | 305 mm |
| wysokość zewnętrzna | 320 mm |




