Kostka do układania narzędzi z chwytem stożkowym ISO 40, moduł 8x8, kolor niebieski.
nr art.: 118192
14,90 zł bez VATu
18,33 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (9 dni)
Opis
Stożki ISO - do układania uchwytów, frezów, wierteł i innych narzędzi z chwytem stożkowym ISO. Można wykorzystać również dla wariantu ISO-SK.
Parametry
| kolor | niebieski ![]() |
| moduł łączący | 8 x 8 |
| długość całkowita | 82 mm |
| głębokość wpustów | 68 mm |
| śrendica wpustów | 44,5 mm |
| szerokość całkowita | 82 mm |
| wysokość całkowita | 102 mm |
| liczba wpostów | 1 szt. |
















