Kostka do układania narzędzi z chwytem stożkowym ISO 50, moduł 10x10, kolor niebieski.
nr art.: 118193
22,40 zł bez VATu
27,55 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (9 dni)
Opis
Stożki ISO - do układania uchwytów, frezów, wierteł i innych narzędzi z chwytem stożkowym ISO. Można wykorzystać również dla wariantu ISO-SK.
Parametry
| kolor | niebieski ![]() |
| moduł łączący | 10 x 10 |
| długość całkowita | 102 mm |
| głębokość wpustów | 92 mm |
| śrendica wpustów | 70 mm |
| szerokość całkowita | 102 mm |
| wysokość całkowita | 135 mm |
| liczba wpostów | 1 szt. |
















