Kostka do układania narzędzi z chwytem stożkowym Morse’a - M2, moduł 3x3, kolor niebieski.
nr art.: 118196
8,30 zł bez VATu
10,21 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (9 dni)
Opis
Stożki MORSE’A - do układania i przechowywania frezów, wierteł, rozwiertaków i innych narzędzi z chwytem stożkowym Morse’a.
Parametry
| kolor | niebieski ![]() |
| moduł łączący | 3 x 3 |
| długość całkowita | 32 mm |
| głębokość wpustów | 57 mm |
| śrendica wpustów | 18,5 mm |
| szerokość całkowita | 32 mm |
| wysokość całkowita | 82 mm |
| liczba wpostów | 1 szt. |
















