Kostka do układania narzędzi z chwytem stożkowym Morse’a - M3, moduł 4x4, kolor niebieski.
nr art.: 118198
9,30 zł bez VATu
11,44 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (9 dni)
Opis
Stożki MORSE’A - do układania i przechowywania frezów, wierteł, rozwiertaków i innych narzędzi z chwytem stożkowym Morse’a.
Parametry
| kolor | niebieski ![]() |
| moduł łączący | 4 x 4 |
| długość całkowita | 42 mm |
| głębokość wpustów | 64,5 mm |
| śrendica wpustów | 24 mm |
| szerokość całkowita | 42 mm |
| wysokość całkowita | 92 mm |
| liczba wpostów | 1 szt. |
















