Kostka do układania narzędzi z chwytem stożkowym Morse’a - M3, moduł 5x5, kolor niebieski.
nr art.: 118199
11,10 zł bez VATu
13,65 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (9 dni)
Opis
Stożki MORSE’A - do układania i przechowywania frezów, wierteł, rozwiertaków i innych narzędzi z chwytem stożkowym Morse’a.
Parametry
| kolor | niebieski ![]() |
| moduł łączący | 4 x 4 |
| długość całkowita | 52 mm |
| głębokość wpustów | 64,5 mm |
| śrendica wpustów | 24 mm |
| szerokość całkowita | 52 mm |
| wysokość całkowita | 85 mm |
| liczba wpostów | 1 szt. |
















