Kostka do układania narzędzi z uchwytem typu CAPTO - C 5, moduł 8x8, kolor niebieski.
nr art.: 118204
18,70 zł bez VATu
23,00 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (9 dni)
Opis
Uchwyty CAPTO - do układania i przechowywania narzędzi z uchwytem typu Capto.
Parametry
| kolor | niebieski ![]() |
| moduł łączący | 8 x 8 |
| długość całkowita | 82 mm |
| głębokość wpustów | 31 mm |
| śrendica wpustów | 35,5 mm |
| szerokość całkowita | 82 mm |
| wysokość całkowita | 72 mm |
| liczba wpostów | 1 szt. |
















