Kostka do układania narzędzi z uchwytem typu HSK 63, moduł 8x8, kolor niebieski.
nr art.: 118210
17,70 zł bez VATu
21,77 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (9 dni)
Opis
Uchwyty HSK, KM, WDX i UTS - do układania i przechowywania narzędzi z uchwytem typu HSK. Nadaje się do wykorzystania także dla systemów KM, WDX i UTS.
Parametry
| kolor | niebieski ![]() |
| moduł łączący | 8 x 8 |
| długość całkowita | 82 mm |
| głębokość wpustów | 37 mm |
| śrendica wpustów | 48,6 mm |
| szerokość całkowita | 82 mm |
| wysokość całkowita | 72 mm |
| liczba wpostów | 1 szt. |
















