Kostka do układania narzędzi z uchwytem typu HSK 80, moduł 10x10, kolor niebieski.
nr art.: 118211
22,40 zł bez VATu
27,55 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (9 dni)
Opis
Uchwyty HSK, KM, WDX i UTS - do układania i przechowywania narzędzi z uchwytem typu HSK. Nadaje się do wykorzystania także dla systemów KM, WDX i UTS.
Parametry
| kolor | niebieski ![]() |
| moduł łączący | 10 x 10 |
| długość całkowita | 102 mm |
| głębokość wpustów | 44,5 mm |
| śrendica wpustów | 60,8 mm |
| szerokość całkowita | 102 mm |
| wysokość całkowita | 72 mm |
| liczba wpostów | 1 szt. |
















