Kostka do układania narzędzi z uchwytem cylindrycznym - D2,35, moduł 5x5, wpusty 25 szt. (2,35x18 mm), kolor niebieski.
nr art.: 118220
9,30 zł bez VATu
11,44 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (9 dni)
Opis
Wpusty trzpieniowe - na potrzeby frezów, wierteł, narzędzi szlifierskich, rozwiertaków i innych narzędzi z trzonem cylindrycznym.
Parametry
| kolor | niebieski ![]() |
| moduł łączący | 5 x 5 |
| długość całkowita | 52 mm |
| głębokość wpustów | 18 mm |
| śrendica wpustów | 2,35 mm |
| szerokość całkowita | 52 mm |
| wysokość całkowita | 72 mm |
| liczba wpostów | 25 szt. |
















