Kostka do układania narzędzi z uchwytem cylindrycznym - D32, moduł 5x5, 1 wpust (32x60 mm), kolor niebieski.
nr art.: 118225
11,10 zł bez VATu
13,65 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (9 dni)
Opis
Wpusty trzpieniowe - na potrzeby frezów, wierteł, narzędzi szlifierskich, rozwiertaków i innych narzędzi z trzonem cylindrycznym.
Parametry
| kolor | niebieski ![]() |
| moduł łączący | 5 x 5 |
| długość całkowita | 52 mm |
| głębokość wpustów | 60 mm |
| śrendica wpustów | 32 mm |
| szerokość całkowita | 52 mm |
| wysokość całkowita | 72 mm |
| liczba wpostów | 1 szt. |
















