Biurko w kształcie 'L', noga 'C', białe, kolor akacja, prawe, szer. 1800 x 1600 mm
nr art.: 118509

1 798,00 zł bez VATu
2 211,54 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (28 dni)
Opis
- blat roboczy o gr. 25 mm z wysokiej jakości płyty wiórowej z obustronną powłoką z melaminy
- płyty wykończone są na brzegach taśmami ABS o gr. 2 mm, które chronią przed mechanicznymi uszkodzeniami.
- nogi w kształcie litery ”C” z panelem maskującym
- masywne metalowe nogi wykończone są srebrnym lub białym kolorem
- panel kryjący posiada zawsze identyczne wykończenie jak blat roboczy, wysokość panelu 320 mm
- jednakowa wysokość biurek 740 mm i głębokość 800 mm
- śrubami rektyfikacyjnymi można wyrównać nierówności podłogi na wysokość do 10 mm
Parametry
| kolor | akacja ![]() |
| kolor podstawy | biały RAL9016 ![]() |
| kształt | "L", prawe |
| głębokość | 800 mm |
| głębokość krótszej strony | 600 mm |
| szerokość | 1800 mm |
| szerokość krótszej strony | 1600 mm |
| wysokość | 740 mm |





















