rabat ilościowy
Wózek do komisjonowania VARIOfit, z siatki cynkowanej, szer. x gł. x wys.: 1435x490x1820 mm, nośność 300 kg
nr art.: 118695
EAN: 4035694033955

1 999,00 zł bez VATu
2 458,77 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
1 799,00 zł
dla 3 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (10 dni)
Opis
- stabilna stalowa konstrukcja; cynkowana galwanicznie
- wózki są dostosowane wymiarowo do skrzynek typu Euro (600x400 mm)
Wszystkie ścianki osiatkowane w dwóch opcjach z poziomym lub pionowym pałąkiem. Zintegrowana kieszeń na dokumenty.
Kółka dwa obrotowe z hamulcem i dwa stałe - bieżnik z szarej termoplastycznej gumy, niebrudzący, na feldze z tworzywa, z precyzyjnym łożyskiem kulkowym, osłona przeciw włókienna i osłona stopy.
Parametry
| powierzchnia użytkowa dł. x szer. | 1250 x 460 mm |
| wielkość oczek - dno | 100 x 50 mm |
| wielkość oczek - ściana boczna | 100 x 50 mm |
| ciężar | 43,5 kg |
| nośność | 300 kg |
| długość zewnętrzna | 1435 mm |
| szerokość zewnętrzna | 490 mm |
| wysokość całkowita | 1820 mm |
| ilość pięter | 1 szt. |











