rabat ilościowy
Wózek do komisjonowania VARIOfit, z siatki cynkowanej, szer. x gł. x wys.: 1860x650x1850 mm, nośność 300 kg
nr art.: 118696
EAN: 4035694033948

2 423,00 zł bez VATu
2 980,29 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
2 180,00 zł
dla 3 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (10 dni)
Opis
- stabilna stalowa konstrukcja; cynkowana galwanicznie
- wózki są dostosowane wymiarowo do skrzynek typu Euro (600x400 mm)
Wszystkie ścianki osiatkowane w dwóch opcjach z poziomym lub pionowym pałąkiem. Zintegrowana kieszeń na dokumenty.
Kółka dwa obrotowe z hamulcem i dwa stałe - bieżnik z szarej termoplastycznej gumy, niebrudzący, na feldze z tworzywa, z precyzyjnym łożyskiem kulkowym, osłona przeciw włókienna i osłona stopy.
Parametry
| powierzchnia użytkowa dł. x szer. | 1675 x 615 mm |
| rozmiar wózków Wielkość modułu w mm dla łatwiejszego porównania | 1900 x 700 |
| wielkość oczek - dno | 100 x 50 mm |
| wielkość oczek - ściana boczna | 100 x 50 mm |
| ciężar | 86,5 kg |
| nośność | 300 kg |
| długość zewnętrzna | 1860 mm |
| szerokość zewnętrzna | 650 mm |
| wysokość całkowita | 1850 mm |
| ilość pięter | 1 szt. |











