Regał wspornikowy MULTISTRONG M, dwustronny, dodatkowy, wys.x szer.x gł. 2000x1300x1600 mm
nr art.: 118759

1 998,00 zł bez VATu
2 457,54 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (20 dni)
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 163
Opis
Regał wspornikowy do składowania pionowego i poziomego towarów dłużycowych, płyt i profili.
- stojaki wykonane z perforowanych profili IPE 140
- ramiona z regulacją wysokości w rastrze 100 mm, przekrój ramienia 70x30 mm
- rozstaw osiowy stojaków 1330 mm
Produkt markowy najwyższej jakości. Bezpieczeństwo w każdym szczególe. Zabezpieczenie ramienia przed wypadnięciem podczas załadunku i wyładunku towaru. Poprzez dociągnięcie śruby regulacyjnej uzyskuje się równy kąt nachylenia ramion. Jednocześnie zapewnia to solidne połączenie profilu stojaka z ramieniem.
Konstrukcja pokryta jest niebieskim lakierem RAL5010. Regał można łatwo montować z możliwością zakotwiczenia.
Regały o rozstawieniu 1030 mm na zamówienie indywidualne.
Parametry
| dostęp | dwustronny |
| kolor | niebieski RAL5010 ![]() |
| typ regału | dodatkowy |
| wykonanie | Multistrong MEDIUM |
| nośność 1 stojaka jednostronnego | 1650 kg |
| nośność wysięgnika | 250 kg |
| długość całkowita | 1403 mm |
| długość nośników | 800 mm |
| głębokość całkowita | 1820 mm |
| odległość stojaków | 1330 mm |
| wysokość całkowita | 2000 mm |
| ilość pięter | 5 szt. |
| ilość ramion nośnych | 4 szt. |
| ilość stojaków | 1 szt. |












