Pojemnik KLT-12415, 1200 x 400 x 147 mm, niebieski RAL 5005.

Opis
- zgodne z zaleceniami VDA 4500
Zaprojektowane specjalnie do optymalizacji łańcucha logistycznego w przemyśle samochodowym zgodnie z zaleceniami VDA. Wymiarowo przystosowane są do transportu na paletach EUR i ISO oraz do magazynowania w zautomatyzowanych systemach magazynowych. Ergonomiczne uchwyty na ściankach czołowych ułatwiają ręczne manipulacje. W ścianie bocznej integrowana ramka do umieszczenia etykiety opisującej.
Wykonane z polipropylenu, są odporne na oleje, smary i większość kwasów i zasad, stabilne termicznie w zakresie -20°do +100°C.
Nośność pojemników wynosi 20 kg, maksymalne obciążenie w stosie wynosi 600 kg.
Pojemniki KLT mają wzmocnione, pełne, bardzo stabilne dno (rusztowa kratka ze strony zewnętrznej), kolor niebieski RAL5005.
Parametry
| kolor | niebieski RAL5005 ![]() |
| ciężar | 3,85 kg |
| nośność | 20 kg |
| nośność w stosie | 600 kg |
| pojemność | 55 l |
| długość wewnętrzna | 1142 mm |
| długość zewnętrzna | 1200 mm |
| szerokość wewnętrzna | 360 mm |
| szerokość zewnętrzna | 400 mm |
| wysokość wewnętrzna | 134 mm |
| wysokość zewnętrzna | 147 mm |




