Szafa warsztatowa z 3 pionowymi szufladami, 12 półek, wys. x szer. x gł.: 1950x1044x790 mm, kolor jasnoszary RAL7035/drzwi niebieskie RAL5012
nr art.: 118912

12 624,00 zł bez VATu
15 527,52 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (25 dni)
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 363
Opis
Do przechowywania narzędzi, przyrządów i materiałów w magazynach, na produkcji i w warsztatach, łatwy dostęp do przedmiotów ułożonych na całej głębokości szafy.
Masywny stalowy korpus szafy o nośności 1200 kg, z trzema wysuwnymi ramami i centralnym zamkiem. Szafy pomalowane sa lakierem proszkowym.
Ramy wysuwa się bezpośrednio na podłogę na kółkach z łożyskami kulkowymi.
Jedna rama wysuwana ma pojemność do 400 kg.
Ramy stadardowo wyposażone w 4 półki w każdej szufladzie. Półka wyposażona jest w gumową podkładkę. Nośność półki 50 kg. Wymiary (szer. x wys. x gł.): 697 x 305 x 50 mm.
Ramy mogą być dowolnie wyposażone w półki dodatkowe lub ramy narzędziowe.
Parametry
| kolor drzwi | niebieski RAL5012 ![]() |
| kolor korpusu | szary RAL7035 ![]() |
| ciężar | 194 kg |
| nośność | 1200 kg |
| nośność ram wysuwnych | 400 kg |
| głębokość | 790 mm |
| szerokość | 1044 mm |
| wysokość | 1950 mm |
| ilość półek | 12 szt. |









