Szafa warsztatowa z 3 pionowymi szufladami, ramki do narzędzi, wys. x szer. x gł.: 1950x1044x790 mm, kolor niebieski RAL5012


Opis
Do przechowywania narzędzi, przyrządów i materiałów w magazynach, na produkcji i w warsztatach, łatwy dostęp do przedmiotów ułożonych na całej głębokości szafy.
Masywny stalowy korpus szafy o nośności 1200 kg, z trzema wysuwnymi ramami i centralnym zamkiem. Szafy pomalowane sa lakierem proszkowym.
Ramy wysuwa się bezpośrednio na podłogę na kółkach z łożyskami kulkowymi.
Jedna rama wysuwana ma pojemność do 400 kg.
Ramy stadardowo wyposażone w 4 ramki do narzędzi w każdej szufladzie. Ramki do narzędzi zaprojektowane są do przechowywania uchwytów na narzędzia i mogą być ustawione w trzech pozycjach po obu stronach. Obciążenie ramy na narzędzia wynosi 50 kg. Wymiar (szer. x wys. x gł.): 627 x 300 x 74 mm.
Ramy mogą być dowolnie wyposażone w półki lub dodatkowe ramy narzędziowe.
Parametry
| kolor drzwi | niebieski RAL5012 ![]() |
| kolor korpusu | niebieski RAL5012 ![]() |
| ciężar | 180 kg |
| nośność | 1200 kg |
| nośność ram wysuwnych | 400 kg |
| głębokość | 790 mm |
| szerokość | 1044 mm |
| wysokość | 1950 mm |









