Szafa z 4 perforowanymi płytami pionowymi, wys. x szer. x gł.: 1950x1044x655 mm, kolor jasnoszary RAL7035


Opis
Do przechowywania narzędzi, przyrządów i materiałów w magazynach, na produkcji i w warsztatach, łatwy dostęp do przedmiotów ułożonych na całej głębokości szafy.
Masywny stalowy korpus szafy o nośności 600 kg, z wysuwanymi perforowanymi panelami i centralnym zamkiem.
Pełne wysuwanie z amortyzatorami zapewnia maksymalne wykorzystanie na całej głębokości szafy.
Płyty perforowane z możliwością obustronnego użytkowania, przeznaczone są do zawieszenia uchwytów na narzędzia Q-system. Nośność jednego perforowanego panelu wynosi 75 kg.
Podwyższona stabilność dzięki zabezpieczeniu przed wypadnięciem (przy ciągnięciu jednego panelu blokuje się mechanizm szuflad innych paneli, aby zapobiec przesunięciu skrzyni do przodu).
Szafy pomalowane lakierem proszkowym.
Szerokość między 2 płytami: 172 mm.
Parametry
| kolor drzwi | szary RAL7035 ![]() |
| kolor korpusu | szary RAL7035 ![]() |
| ciężar | 150 kg |
| nośność | 600 kg |
| nośność ram wysuwnych | 75 kg |
| głębokość | 655 mm |
| szerokość | 1044 mm |
| wysokość | 1950 mm |











