Stół warsztatowy MARS, 1 szafka, 3 szuflady, szerokość 1200 mm
nr art.: 118989
EAN: 8595004158045
1 280,00 zł bez VATu
1 574,40 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 1 szt.
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 324
Opis
- wysokiej jakości konstrukcja z blachy stalowej o gr. 1,00 mm
- blat roboczy z masywnej drewnianej deski o grubości 25 mm
- maksymalne obciążenie blatu 300 kg
Szuflady na teleskopowych prowadnicach kulkowych ze 100 % wysuwem, maksymalne obciążenie szuflady 40 kg, uchwyty z wysokiej jakości tworzywa.
Drzwi szafek zaopatrzone w zamki z dwoma kluczami.
Stopki regulacyjne do wyrównania nierówności podłogi.
Powierzchnia wykończona farbą proszkową w zestawieniu ciemnoszary RAL 7037 / czerwony RAL 3000
Dostawa w kartonie w stanie złożonym, prosty montaż dzięki wprasowanym nakrętkom.
Parametry
| kolor drzwi | czerwony RAL3000 ![]() |
| kolor korpusu | szary RAL7037 ![]() |
| nośność | 300 kg |
| nośność szuflady | 40 kg |
| głębokość | 600 mm |
| grubość blatu | 25 mm |
| szerokość | 1200 mm |
| wysokość | 840 mm |
| ilość szafek | 1 szt. |
| ilość szuflad | 3 szt. |









