Lopata do zbierania i transportu materiałów sypkich, pojemność 500 l
nr art.: 119777
EAN: 4052462031135

5 716,00 zł bez VATu
7 030,68 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (28 dni)
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 88
Opis
Do zbierania, przeładunku i transportu materiałów sypkich
- stabilna stalowa rama
- rama z tulejami widłowymi
- może być opróżniany na każdej wysokości za pomocą stalowej linki obsługiwanej z siedzenia kierowcy
- wanna z blachy stalowej ze wzmocnioną krawędzią na całym obwodzie
- krawędź zbierająca ze specjalnie obrabianej stali
- zabezpieczenie przesuwu i niezamierzonego opróżnienia
- lakierowane, kolor niebieski RAL5012
Parametry
| kolor | niebieski RAL5012 ![]() |
| ciężar | 183 kg |
| nośność | 750 kg |
| pojemność | 500 l |
| długość | 1810 mm |
| długość wewnętrzna | 1245 mm |
| szerokość | 1330 mm |
| szerokość wewnętrzna | 1250 mm |
| wysokość | 420 mm |
| wysokość wewnętrzna | 310 mm |
Dokumenty
nazwa














