Skręcany regał z pudełkami, wys.x szer. x gł.: 2000x1000x500 mm, ilość pudełek: 21 szt.

Opis
Regały skręcane do zastosowania w magazynach, warsztatach i w archiwach, wyprodukowane z blachy stalowej i lakierowane na biało. Półki są przestawne w odstępach co 50 mm. Pojemniki są układane wolnie na półkach. Pojemniki są wykonane z odpornego polipropylenu w kolorze niebieskim lub czerwonym. Otwór z czołowej strony umożliwia łatwy dostęp do magazynowanego towaru. Pod otworem czołowym znajduje się miejsce na etykietę (akcesoria). Dostawa w stanie rozłożonym.
Plastikowe pojemniki STORAGE o wymiarach (dł. x szer. x wys.) 500 x 300 x 150 mm
- wyprodukowane z odpornego na uderzenia polipropylenu, który jest odporny na oleje, żywice oraz zasady. Materiał wytrzymuje temperatury od -10 do +60 °C, jest nieszkodliwy dla artykułów spożywczych, w 100% nadaje się do recyklingu
- pojemniki w dostawie standardowej: 9 szt. niebieskie oraz 12 szt. czerwone
- możemy dostarczyć pojemniki w kolorach: czerwonym, niebieskim, szarym lub żółtym
Parametry
| powierzchnia | lakier biały |
| typ regału | podstawowy |
| nośność pola regałowego | 600 kg |
| nośność półki ważne przy obciążeniu równomiernie rozłożonym po całej powierzchni półki | 100 kg |
| głębokość półki | 500 mm |
| szerokość półki | 1000 mm |
| wysokość całkowita | 2000 mm |
| ilość pojemników | 21 szt. |
| ilość półek | 8 szt. |







