Klatka na butle z gazem, bez dachu, drzwi dwuskrzydłowe, max. butli 32 x Ø 230 mm, dł.x szer. x wys.: 2100x1085x2070 mm, ocynkowane
nr art.: 119652
EAN: 4052462024823

6 148,00 zł bez VATu
7 562,04 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (28 dni)
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 247
Opis
Przechowywanie butli gazowych na zewnątrz
- solidna, ocynkowana ogniowo konstrukcja ze stalową ramą
- siatka na ścianie bocznej i drzwiach do optymalnej wentylacji
- opcjonalnie z dachem trapezowym z blachy
Konstrukcja jest gotowa do postawienia na podłożu. Modułowy system przeznaczony do samodzielnego montażu zgodnie z instrukcjami.
- drzwi dwuskrzydłowe zamykane na zamek, nadają się do przenoszenia palet do butli gazowych
Parametry
| konstrukcja drzwi | dwuskrzydłowe |
| liczba butli (max.) | 32 x Ø 230 mm |
| powierzchnia | ocynkowany |
| wykonanie | bez dachu |
| zamek | patentowy |
| ciężar | 179 kg |
| długość | 2100 mm |
| szerokość | 1085 mm |
| wysokość | 2070 mm |









