Pojemnik niskiego przechylania z sitem, kurek spustowy, poj. 230 l, nośność 750 kg, dł.x szer.x wys.: 1385x680x450 mm, ocynkowane
nr art.: 119530
EAN: 4052462063440

3 813,00 zł bez VATu
4 689,99 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (27 dni)
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 220
Opis
Idealny do używania pod maszynami tnącymi, które tworzą opiłki.
- perforowane sito i 1" kurek spustowy przeznaczony do oddzielenia cieczy od materiałów stałych oraz opróżnienia
- wysoka krawędź opróżniania 350 mm
- może być opróżniany na każdej wysokości za pomocą linki obsługiwanej z siedzenia kierowcy
- korpus ze wzmocnioną krawędzią na całym obwodzie
- mocna rama z tulejami widłowymi
- zabezpieczenie przesuwu i niezamierzonego opróżnienia
Parametry
| kolor | ocynkowany ![]() |
| ciężar | 91 kg |
| nośność | 750 kg |
| pojemność | 230 l |
| długość | 1385 mm |
| szerokość | 680 mm |
| wysokość | 450 mm |
| wysokość krawędzi przedniej | 350 mm |
Dokumenty
nazwa



















