Pojemnik niskiego przechylania z sitem, kurek spustowy, poj. 460 l, nośność 1000 kg, dł.x szer.x wys.: 1385x1280x450 mm, ocynkowane
nr art.: 119546
EAN: 4052462063563

4 999,00 zł bez VATu
6 148,77 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (27 dni)
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 220
Opis
Idealny do używania pod maszynami tnącymi, które tworzą opiłki.
- perforowane sito i 1" kurek spustowy przeznaczony do oddzielenia cieczy od materiałów stałych oraz opróżnienia
- wysoka krawędź opróżniania 350 mm
- może być opróżniany na każdej wysokości za pomocą linki obsługiwanej z siedzenia kierowcy
- korpus ze wzmocnioną krawędzią na całym obwodzie
- mocna rama z tulejami widłowymi
- zabezpieczenie przesuwu i niezamierzonego opróżnienia
Parametry
| kolor | ocynkowany ![]() |
| ciężar | 130 kg |
| nośność | 1000 kg |
| pojemność | 460 l |
| długość | 1385 mm |
| szerokość | 1280 mm |
| wysokość | 450 mm |
| wysokość krawędzi przedniej | 350 mm |
Dokumenty
nazwa





















