Wanna podłogowa ze stali, niska, ocynkowana, poj. wychwytowa 118 l, dł. x szer. x wys.: 1900x1350x78 mm
nr art.: 119788
EAN: 4052462016552

3 252,00 zł bez VATu
3 999,96 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (28 dni)
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 235
Opis
Idealna ochrona powierzchni.
- konstrukcja z ocynkowanej ogniowo blachy stalowej
- z wyjmowanymi, ocynkowanymi ogniowo rusztami kratowymi
- obciążenie maks. 5000 kg/m² (przy rozłożonym obciążeniu)
- bardzo niska wysokość konstrukcji wynosząca 78 mm, łatwy podjazd
- możliwość przechodzenia i przejeżdżania wózkiem podnośnym lub stertownikiem (maks. obciążenie kółka 500 kg)
System modułowy, montaż prosty i szybki.
Parametry
| kolor | ocynkowany ![]() |
| materiał | stal |
| wykonanie | ze stalowym rusztem |
| ciężar | 160 kg |
| objętość wychwytu | 118 l |
| długość całkowita | 1900 mm |
| szerokość całkowita | 1350 mm |
| wysokość całkowita | 78 mm |
Dokumenty
nazwa










