Wanna podłogowa ze stali, z atestem, ocynkowana, poj. wychwytowa 80 l, dł. x szer. x wys.: 1000x1000x123 mm
nr art.: 119813
EAN: 4052462016798

1 979,00 zł bez VATu
2 434,17 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (28 dni)
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 235
Opis
Z niemieckim atestem ÜHP wg StawaR.
- konstrukcja z ocynkowanej ogniowo blachy stalowej
- obciążenie maks. 5000 kg/m²
- z wyjmowanymi, ocynkowanymi ogniowo rusztami kratowymi
- możliwość przechodzenia i przejeżdżania wózkiem podnośnym lub stertownikiem (maks. obciążenie kółka 500 kg)
System modułowy, montaż prosty i szybki.
Parametry
| kolor | ocynkowany ![]() |
| materiał | stal |
| wykonanie | ze stalowym rusztem |
| ciężar | 80 kg |
| objętość wychwytu | 80 l |
| długość całkowita | 1000 mm |
| szerokość całkowita | 1000 mm |
| wysokość całkowita | 123 mm |
Dokumenty
nazwa








