Magnes dźwigowy NEO, nośność 300 kg
nr art.: 111702
1 983,00 zł bez VATu
2 439,09 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (10 dni)
Opis
- duża siła magnetyczna - neodymowe High-Energy
- certyfikat bezpieczeństwa 3
- solidna dźwignia przełączania oraz blokada
Uniwersalny magnes do obsługi płaskich i okrągłych materiałów. Solidna stalowa konstrukcja do zastosowania w wymagających środowiskach. Udźwig zależy od rodzaju materiału, jego grubości oraz jakości powierzchni. Nawet w przypadku powstania szczeliny powietrznej jest zapewniona duża siła mocująca. Ergonomiczne odkładnie magnesu jedną ręką. Łatwy do utrzymania w czystości. Temperatura pracy do 80°C.
Parametry
| ciężar | 10 kg |
| nośność- dla materiałów płaskich | 300 kg |
| nośność- okrągły materiał | 150 kg |
| nośność testowana | 900 kg |
| długość | 152 mm |
| oko do zawieszenia (średnia) | 16 mm |
| szerokość | 100 mm |
| wysokość całkowita | 180 mm |





