rabat ilościowy
Proste krzesło ISO, siedzisko i oparcie z plastiku - kolor niebieski, konstrukcja czarna
nr art.: 117619

114,00 zł bez VATu
140,22 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
99,50 zł
dla 4 - 20 szt.
96,50 zł
dla 21 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 12 szt.
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 541
Opis
- ustawiane w stos nawet do 12 szt.
- możliwość montażu pulpitu do wykonywania notatek
- siedzisko i oparcie z plastiku
- stalowa konstrukcja lakierowana w kolorze czarnym
Parametry
| kolor | niebieski ![]() |
| materiał podstawy | stal lakierowana |
| podłokietniki | nie |
| powierzchnia siedziska | plastik |
| szerokość zewnętrzna | 545 mm |
| wysokość zewnętrzna | 805 mm |
| zewnętrzna głębokość | 560 mm |
| ustawialność w stos | 12 szt. |


















