ESD szafa warsztatowa, wys. x szer. x gł.: 1950x1044x655 mm, drzwi dwuskrzydłowe pełne, 4 x półka 100 kg, kolor szary RAL7035
nr art.: 120016

3 883,00 zł bez VATu
4 776,09 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
3 494,00 zł
dla 3 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
w drodze
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 310
Opis
- spełniające wymagania normy IEC 61340-5-1
- idealna ochrona elementów i komponentów elektronicznych
Solidna konstrukcja spawana z blachy stalowej, wyposażona w punkty uziemiające
- malowana proszkowo specjalną farbą antystatyczną
- małe części plastikowe, takie jak korpusy zamków lub uchwyty i etykiety, nie przewodzą ESD
Półki - nośność 100 kg, można dowolnie przestawiać w odstępie co 25 mm
- szafki umożliwiają montaż szuflad i półek dodatkowych
Drzwi dwuskrzydłowe z kątem otwarcia 180°
- zamykane dwupunktowym zamkiem rozporowym z wkładką cylidryczną
Parametry
| kolor drzwi | szary RAL7035 ![]() |
| kolor korpusu | szary RAL7035 ![]() |
| konstrukcja drzwi | dwuskrzydłowe |
| ciężar | 96 kg |
| nośność korpusu | 600 kg |
| nośność półki ważne przy obciążeniu równomiernie rozłożonym po całej powierzchni półki | 100 kg |
| głębokość | 655 mm |
| szerokość | 1044 mm |
| wysokość | 1950 mm |
| ilość półek | 4 szt. |





