ESD szafa warsztatowa, wys. x szer. x gł.: 1950x950x400 mm, drzwi dwuskrzydłowe przeszklone, 4 x półka 100 kg, kolor antracyt RAL7016/pomarańczowy RAL1028
nr art.: 120030

3 698,00 zł bez VATu
4 548,54 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
3 328,00 zł
dla 3 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (25 dni)
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 310
Opis
- spełniające wymagania normy IEC 61340-5-1
- idealna ochrona elementów i komponentów elektronicznych
Solidna konstrukcja spawana z blachy stalowej, wyposażona w punkty uziemiające
- malowana proszkowo specjalną farbą antystatyczną
- małe części plastikowe, takie jak korpusy zamków lub uchwyty i etykiety, nie przewodzą ESD
Półki - nośność 100 kg, można dowolnie przestawiać w odstępie co 25 mm
- szafki umożliwiają montaż szuflad i półek dodatkowych
Drzwi dwuskrzydłowe zamykane dwupunktowym zamkiem rozporowym z wkładką cylidryczną
- w drzwiach jest zastosowane szkło hartowane ESG
Parametry
| kolor drzwi | pomarańczowy RAL1028 ![]() |
| kolor korpusu | antracytowa RAL7016 ![]() |
| konstrukcja drzwi | skrzydłowe przesklone |
| ciężar | 75 kg |
| nośność korpusu | 400 kg |
| nośność półki ważne przy obciążeniu równomiernie rozłożonym po całej powierzchni półki | 100 kg |
| głębokość | 400 mm |
| szerokość | 950 mm |
| wysokość | 1950 mm |
| ilość półek | 4 szt. |






