ESD pojemnik do regałów, czarny, dł.x szer.x wys.: 350 x 210 x 150 mm
nr art.: 120033
29,90 zł bez VATu
36,78 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 7 szt.
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 175
Opis
- materiał przewodzący prąd elektryczny
- bardzo stabilne wykonanie, doskonała przejrzystość
- na ściance czołowej znajduje się uchwyt
- możliwość układania w stosy
Parametry
| kolor | czarny ![]() |
| otwór manipulacyjny | 152 x 92 mm |
| ciężar | 617 g |
| długość wewnętrzna | 314 mm |
| długość zewnętrzna | 350 mm |
| szerokość wewnętrzna | 190 mm |
| szerokość zewnętrzna | 210 mm |
| wysokość wewnętrzna | 139 mm |
| wysokość zewnętrzna | 150 mm |




