ESD pojemnik do regałów, czarny, dł.x szer.x wys.: 230 x 150 x 125 mm
nr art.: 120034
21,00 zł bez VATu
25,83 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 15 szt.
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 175
Opis
- materiał przewodzący prąd elektryczny
- bardzo stabilne wykonanie, doskonała przejrzystość
- na ściance czołowej znajduje się uchwyt
- możliwość układania w stosy
Parametry
| kolor | czarny ![]() |
| otwór manipulacyjny | 102 x 76 mm |
| ciężar | 314 g |
| długość wewnętrzna | 192 mm |
| długość zewnętrzna | 230 mm |
| szerokość wewnętrzna | 130 mm |
| szerokość zewnętrzna | 150 mm |
| wysokość wewnętrzna | 114 mm |
| wysokość zewnętrzna | 125 mm |




