ESD szafa z 40 pojemnikami, wys. x szer. x gł.: 1950x950x400 mm, drzwi przeszklone, 9 półek, antracyt RAL7016/pomarańczowy RAL1028
nr art.: 120035

6 185,00 zł bez VATu
7 607,55 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (28 dni)
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 310
Opis
- spełniające wymagania normy IEC 61340-5-1
- idealna ochrona elementów i komponentów elektronicznych
Solidna konstrukcja spawana z blachy stalowej, wyposażona w punkty uziemiające
- malowana proszkowo specjalną farbą antystatyczną
- małe części plastikowe, takie jak korpusy zamków lub uchwyty i etykiety, nie przewodzą ESD
Drzwi dwuskrzydłowe zamykane dwupunktowym zamkiem rozporowym z wkładką cylidryczną
Półki - nośność 100 kg, można dowolnie przestawiać w odstępie co 25 mm
Do łatwego przechowywania małych części.
Pojemniki z tworzywa sztucznego wykonane są z materiału przewodzącego elektryczność
- kolor czarny, możliwość układania w stosie
- w drzwiach jest zastosowane szkło hartwane ESG
Ilość pojemników (dł. x szer. x wys.):40 szt. 350x210x150 mm
Parametry
| kolor drzwi | pomarańczowy RAL1028 ![]() |
| kolor korpusu | antracytowa RAL7016 ![]() |
| konstrukcja drzwi | skrzydłowe przesklone |
| ciężar | 114 kg |
| nośność korpusu | 400 kg |
| nośność półki ważne przy obciążeniu równomiernie rozłożonym po całej powierzchni półki | 100 kg |
| głębokość | 400 mm |
| szerokość | 950 mm |
| wysokość | 1950 mm |
| ilość pojemników | 40 szt. |
| ilość półek | 9 szt. |








