ESD szafa z 44 pojemnikami, wys. x szer. x gł.: 1950x950x400 mm, 9 półek, antracyt RAL7016/pomarańczowy RAL1028
nr art.: 120044

5 189,00 zł bez VATu
6 382,47 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (28 dni)
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 310
Opis
- spełniające wymagania normy IEC 61340-5-1
- idealna ochrona elementów i komponentów elektronicznych
Solidna konstrukcja spawana z blachy stalowej, wyposażona w punkty uziemiające
- malowana proszkowo specjalną farbą antystatyczną
- małe części plastikowe, takie jak korpusy zamków lub uchwyty i etykiety, nie przewodzą ESD
Drzwi dwuskrzydłowe zamykane dwupunktowym zamkiem rozporowym z wkładką cylidryczną
Półki - nośność 100 kg, można dowolnie przestawiać w odstępie co 25 mm
Do łatwego przechowywania małych części.
Pojemniki z tworzywa sztucznego wykonane są z materiału przewodzącego elektryczność
- kolor czarny, możliwość układania w stosie
24 stz. 350x210x150 mm
20 stz. 235x145x125 mm
Parametry
| kolor drzwi | pomarańczowy RAL1028 ![]() |
| kolor korpusu | antracytowa RAL7016 ![]() |
| konstrukcja drzwi | dwuskrzydłowe |
| ciężar | 107 kg |
| nośność korpusu | 400 kg |
| nośność półki ważne przy obciążeniu równomiernie rozłożonym po całej powierzchni półki | 100 kg |
| głębokość | 400 mm |
| szerokość | 950 mm |
| wysokość | 1950 mm |
| ilość pojemników | 44 szt. |
| ilość półek | 9 szt. |








