Regał kratowy MESH z wanną wychwytową 60l, wys.xszer.xgł.2000x920x460 mm, 4 półki, nośność półki 200 kg

Opis
Przeznaczona do mniejszych pojemników, w których przechowywane są substancje niebezpieczne i grożące środowisku naturalnemu, lub materiałów i wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością.
Regał półkowy
- konstrukcja regału wykonana jest ze chromowanej stali o wysokiej jakości
- zawsze błyszczące, łatwe w pielęgnacji i utrzymywaniu higieny
- słupki z rury stalowej o średnicy 25 mm, słupek na górze zakończony jest plastikową zatyczką, na dole w standardzie wyposażony jest w stopkę z śrubą rektyfikacyjną, która pozwala niwelować nierówności podłogi nawzet do 20 mm
- druciane półki kratowe, półki można przestawiać w odstępie, co 25 mm
Paletowa wanna wychwytowa
- z dopuszczeniem CE i ÜHP wg StawaR
- solidna konstrukcja z ocynkowanej, hermetycznie spawanej blachy stalowej o grubości 3 mm
Parametry
| nośność pola regałowego | 200 kg |
| nośność półki ważne przy obciążeniu równomiernie rozłożonym po całej powierzchni półki | 200 kg |
| objętość wychwytu | 60 l |
| długość całkowita | 1200 mm |
| głębokość | 460 mm |
| głębokość całkowita | 600 mm |
| szerokość | 920 mm |
| wysokość całkowita | 2000 mm |
| ilość półek | 4 szt. |











