Szafa z opcją ładowania, 8 schowków, zamykanie cylindryczne, wys. x szer. x gł.: 1850x800x500 mm, kolor szary RAL7035/niebieski RAL5012
nr art.: 120086

4 405,00 zł bez VATu
5 418,15 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (25 dni)
Opis
Bezpieczne przechowywanie urządzeń z funkcją ładowania.
- 8 schowków wyposażonych w dwa gniazda 230V/16A do ładowania jednocześnie dwóch urządzeń w jednym schowku
- z certyfikatami bezpieczeństwa elektrycznego
- 2 metrowy kabel zasilający
- poziom zabezpieczenia IP20
- solidna konstrukcja stalowa zabezpieczona wysokiej jakości lakierem proszkowym, otwory wentylacyjne w drzwiczkach oraz na tylnych ściankach schowków
- każdy schowek zamykany oddzielnie
- wymiar wewnętrzny (1 schówek) 390x325x475 mm
Parametry
| kolor drzwi | niebieski RAL5012 ![]() |
| kolor korpusu | szary RAL7035 ![]() |
| materiał | stal |
| zamek | patentowy |
| ciężar | 68 kg |
| głębokość | 500 mm |
| szerokość całkowita | 800 mm |
| szerokość przedziału | 400 mm |
| wysokość | 1850 mm |
| ilość kolumn | 2 szt. |
| ilość schowków | 8 szt. |
| ilość schowków w słupie | 4 szt. |











