Szafa do ładownia telefonów komórkowych, 16 schowków, zamykanie cylindryczne, wys. x szer. x gł.: 1155x830x57 mm, kolor szary RAL7035/antracyt RAL7016
nr art.: 120089

8 373,00 zł bez VATu
10 298,79 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (25 dni)
Opis
Szafka umożliwia ładownia max 16 telefonów komórkowych jednocześnie.
Szczególnie przydatne w pomieszczeniach zbiorowych takich jak: jadalnie, sale konferencyjne, szatnie przebieralnie jak również biura czy hale produkcyjne.
- 16 boxów na telefony komórkowe o maksymalnych wymiarach 180x100x22 mm
- Każdy z boxów ładownia wyposażony w trzy złącza (mikro USB, USB-C a Apple lightning)
- 2 metrowy kabel zasilający
- poziom zabezpieczenia IP20
- solidna stalowa konstrukcja zaprojektowana do zamocowania na ścianie (dostarczana bez materiałów montażowych ), wysokiej jakości lakier proszkowy
- każdy box zamykany oddzielnie
Parametry
| kolor drzwi | antracyt RAL7016 ![]() |
| kolor korpusu | szary RAL7035 ![]() |
| materiał | stal |
| zamek | patentowy |
| ciężar | 35 kg |
| głębokość | 57 mm |
| szerokość całkowita | 830 mm |
| wysokość | 1155 mm |
| ilość kolumn | 2 szt. |
| ilość schowków | 16 szt. |
| ilość schowków w słupie | 8 szt. |











