StrongBox - pojemnik przeźroczysty z pokrywką, pojemność 1,5 l
nr art.: 120113
EAN: 5907749906448
7,70 zł bez VATu
9,47 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 54 szt.
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 183
Opis
- z przezroczystego polipropylenu, z zielonymi rączkami, z pokrywką
- praktyczne i estetyczne, idealny do przechowywania
- nadających się również do składowania artykułów spożywczych
- gładkie wewnętrzne ścianki i zaokrąglone rogi ułatwiają dokładne czyszczenie
- dzięki delikatnie skośnym ściankom puste pojemniki można wkładać do siebie
- odporne na temperaturę w przedziale od -30°C do +100°C
Parametry
| kolor | przezroczysty ![]() |
| materiał konstrukcyjny | z tworzywa sztucznego |
| ciężar | 0,14 kg |
| pojemność | 1,5 l |
| długość | 209 mm |
| długość wewnętrzna | 160 mm |
| szerokość | 140 mm |
| szerokość wewnętrzna | 110 mm |
| wysokość | 102 mm |








