StrongBox - pojemnik przeźroczysty z pokrywką, pojemność 5 l
nr art.: 120115
EAN: 5907749906462
18,40 zł bez VATu
22,63 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 99 szt.
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 183
Opis
- z przezroczystego polipropylenu, z zielonymi rączkami, z pokrywką
- praktyczne i estetyczne, idealny do przechowywania
- nadających się również do składowania artykułów spożywczych
- gładkie wewnętrzne ścianki i zaokrąglone rogi ułatwiają dokładne czyszczenie
- dzięki delikatnie skośnym ściankom puste pojemniki można wkładać do siebie
- odporne na temperaturę w przedziale od -30°C do +100°C
Parametry
| kolor | przezroczysty ![]() |
| materiał konstrukcyjny | z tworzywa sztucznego |
| ciężar | 0,33 kg |
| pojemność | 5 l |
| długość | 310 mm |
| długość wewnętrzna | 248 mm |
| szerokość | 197 mm |
| szerokość wewnętrzna | 160 mm |
| wysokość | 141 mm |








