ESD pojemnik do regałów, czarny, dł.x szer.x wys.: 160 x 102 x 75 mm
nr art.: 120143
15,60 zł bez VATu
19,19 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 35 szt.
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 175
Opis
- materiał przewodzący prąd elektryczny
- bardzo stabilne wykonanie, doskonała przejrzystość
- na ściance czołowej znajduje się uchwyt
- możliwość układania w stosy
Parametry
| kolor | czarny ![]() |
| otwór manipulacyjny | 68 x 41 mm |
| ciężar | 130 g |
| długość wewnętrzna | 134 mm |
| długość zewnętrzna | 160 mm |
| szerokość wewnętrzna | 80 mm |
| szerokość zewnętrzna | 102 mm |
| wysokość wewnętrzna | 64 mm |
| wysokość zewnętrzna | 75 mm |




