Kółko antystatyczne, skrętne, z górnym otworem, nośność 55 kg
nr art.: 120167
57,00 zł bez VATu
70,11 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 12 szt.
Opis
- obudowa kółek wykonana jest z ocynkowanej blachy stalowej
- tarcza koła wykonana jest z ocynkowanej blachy stalowej, łożysko rolkowe
- koło przymocowane jest przy pomocy śruby z nakrętką
- bieżnik wykonany jest z czarnej gumy (twardość A80 Shore) , która nie brudzi podłogi
- z osłonami przeciwkurzowymi
- przystosowane do pracy v temeperaturach od -20°C do + 85°C
- elektroprzewodzące
- spełniają normy
- z górnym otworem do mocowani śruby
- głowica posiada podwójny wieniec kulkowy
Parametry
| materiał obręczy | czarna guma |
| mocowanie | z górnym otworem |
| wykonanie | zestaw skrętny |
| ciężar | 0,34 kg |
| nośność | 55 kg |
| nośność statyczna | 110 kg |
| przesunięcie osi | 24 mm |
| średnica koła | 75 mm |
| średnica otworu | 11 mm |
| szerkość (bieżnik) | 25 mm |
| wys. montażowa | 100 mm |



