Kółko antystatyczne, stałe, z mocowaniem na cztery śruby, nośność 80 kg
nr art.: 120182
75,50 zł bez VATu
92,87 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (10 dni)
Opis
- obudowa kółek wykonana jest z ocynkowanej blachy stalowej
- tarcza koła wykonana jest z ocynkowanej blachy stalowej, łożysko rolkowe
- koło przymocowane jest przy pomocy śruby z nakrętką
- bieżnik wykonany jest z czarnej gumy (twardość A80 Shore) , która nie brudzi podłogi
- z osłonami przeciwkurzowymi
- przystosowane do pracy v temeperaturach od -20°C do + 85°C
- elektroprzewodzące
- spełniają normy
- kółko do urządzeń z mocowaniem na cztery śruby
Parametry
| materiał obręczy | czarna guma |
| mocowanie | płytka na cztery śruby |
| rozstaw otworów | 61x51/56x46 mm |
| wykonanie | zestaw stały |
| wymiary płytki | 77 x 67 mm |
| ciężar | 0,78 kg |
| nośność | 80 kg |
| nośność statyczna | 160 kg |
| średnica koła | 100 mm |
| średnica otworu | 8,5 mm |
| szerkość (bieżnik) | 32 mm |
| wys. montażowa | 135 mm |



