Kółko antystatyczne, skrętne z hamulcem, z mocowaniem na cztery śruby, nośność 100 kg
nr art.: 120190
89,00 zł bez VATu
109,47 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (10 dni)
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 115
Opis
- obudowa kółek wykonana jest z ocynkowanej blachy stalowej
- tarcza koła wykonana jest z ocynkowanej blachy stalowej, łożysko rolkowe
- koło przymocowane jest przy pomocy śruby z nakrętką
- bieżnik wykonany jest z czarnej gumy (twardość A85 Shore) , która nie brudzi podłogi
- z osłonami przeciwkurzowymi
- przystosowane do pracy v temeperaturach od -20°C do + 60°C
- elektroprzewodzące
- spełniają normy
- kółka z mocowaniem przez płytkę
- dwurzędowe łożysko kulkowe obrotnicy
Parametry
| materiał obręczy | czarna guma |
| mocowanie | płytka na cztery śruby |
| rozstaw otworów | 80 x 60 mm |
| wykonanie | zestaw skrętny z hamulcem |
| wymiary płytki | 105 x 85 mm |
| ciężar | 1,37 kg |
| nośność | 100 kg |
| nośność statyczna | 200 kg |
| średnica koła | 125 mm |
| średnica otworu | 9 mm |
| szerkość (bieżnik) | 37 mm |
| wys. montażowa | 155 mm |



